https://fmvilniausvytis.lt/

Apie mus

FM „Vilniaus Vytis“ sėkmingai tęsia prieš keliolika metų sukurtos „Žalgiris Griunvald“ mokyklos darbus. Iš pagrindų pasikeitusi mokyklos administracija prie savęs jau pritraukė apie šimtą gabiausių jaunųjų sostinės futbolininkų.

Futbolo mokykloje dirba penki kvalifikuoti treneriai, kurie savo auklėtiniams yra ir mokytojai, ir psichologai, ir netgi tėvai.

Šiuo metu futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ pagrindą sudaro 2007, 2008, 2009 ir 2010 metų auklėtiniai, tačiau nuo šio rudens renkamos ir 2011, 2012 ir 2013 metų gimimo komandos. Tiesa, jau suburtos grupės taip pat laukia papildymo. Mokykla gali pasidžiaugti, jog bendradarbiauja net su dešimt sostinės darželių.

Mūsų futbolo mokyklos piramidės viršūnėje – Lietuvos pirmos lygos pirmenybėse žaidžiantis „Vilniaus Vyčio“ klubas, kurį treniruoja buvęs nacionalinės rinktinės treneris Algimantas Liubinskas. Mokyklos auklėtiniai dalyvauja pagrindinės komandos procese – tiek padavinėdami kamuolius, tiek stebėdami pirmos lygos rungtynes. Tai puiki motyvacija tobulėti ir siekti didžiojo futbolo.

Futbolo mokykla „Vilniaus Vytis“ turi du filialus – Antakalnio ir Justiniškių.

„Vilniaus Vytis“ nuo 2017 m. pavasario rengia didžiulio populiarumo sulaukusius vaikų turnyrus 3×3. http://meilefutbolui.lt/

Apsuk save tais, kurie turi tokį patį tikslą, kaip ir TU.

Visi norintys susipažinti su futbolu, su mokykla ir joje tvyrančia atmosfera kviečiami į nemokamas pirmąsias treniruotes. Teirautis šiais tel.: 8 603 27233,      8 602 22303.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress