https://fmvilniausvytis.lt/

Antrasis mažųjų Vyčių startas įvyko Kėdainiuose

2018 lapkričio 27

Sekmadienį Kėdainių arenos parketą išbandė ir 2011 m. gimimo FM Vilniaus Vytis komanda. Raimundo Dikinio treniruojamiems Vyčiams tai buvo tik antras startas futbolo turnyre. Prieš savaitę jauniausi futbolo mokyklos auklėtiniai gražiai debiutavo Vievyje vykusiame šešių komandų turnyre, o šį kartą išplaukė ir į tarptautinius vandenis.

Iš viso sužaidę šešerias rungtynes Vyčiai iškovojo dvi pergales, patyrė tris nesėkmes ir kartą sužaidė lygiosiomis. Oficiali komandų rikiuotė nebuvo skelbiama, bet pagal neoficialią informaciją, FM Vilniaus Vytis pasidalino 7-8 vietas. Anot R.Dikinio, pirmasis tolimas pasiplaukiojimas vaikams suteikė vertingos futbolo patirties.

„Mūsų amžiaus grupėje iš viso žaidė 12 komandų, jos buvo paskirstytos į du pogrupius. Jau pirmose rungtynėse susitikome su labai pajėgiais varžovais iš Kaliningrado srities. Akivaizdžiai matėsi, kad vaikus kausto didelė įtampa, jautėsi pasimetimas, o ir varžovai buvo stiprūs, tad pralaimėjome 0:5. Nesėkmę patyrėme ir antrose rungtynėse, bet po to, taip pat kaip ir Vievyje, vaikai apsiprato, atsikratė jaudulio ir pradėjo žaisti taip kaip gali ir moka. Kitus du varžovus įveikėme, o paskutinėse grupės rungtynėse susitikome su Latvijos atstovais. Mums tai buvo bene geriausios turnyro rungtynės prieš stiprius priešininkus. Pirmi įmušėme, pirmavome, deja, persvaros neišsaugojome ir pralaimėjome 1:2. Paskutinės rungtynės su kitos grupės komanda baigėsi be įvarčių. Manau, kad padarėme ką galėjome. Mes kartu dirbame vos pusmetį, tad vaikams dar trūksta elementarios futbolo technikos, žaidimo supratimo. Tačiau jie sparčiai mokosi, o tokie turnyrai suteikia labai vertingos organizuoto futbolo patirties“, – konstatavo R.Dikinis.

2011 m. gimimo FM Vilniaus Vytis komandos trenerio teigimu, gruodžio viduryje jo auklėtiniai turės galimybę pasitikrinti savo sugebėjimus dar viename salės futbolo turnyre. „Tokiose varžybose vaikai susiduria su aukštesnio intensyvumo futbolu, mokosi susidoroti su įtampa, o taip pat ir gerina žaidimo įgūdžius. Be abejo, šiuo metu mūsų didžiausias noras – žaisti su panašaus lygio varžovais, tokiais pat pradinukais, kaip ir mes, kad futbolas būtų ne tik stresas, bet ir malonumas“, – samprotavo R.Dikinis.

FM Vilniaus Vytis sveikina jauniausius futbolininkus ir jų tėvelius bei linki mėgautis futbolu, jo teikiamomis emocijomis!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress