Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gllite/domains/fmvilniausvytis.lt/public_html/wp-content/themes/SPORTY-WP-Theme/functions.php on line 73
Bronzinė FM Vilniaus Vyčių kova « Fmvilniausvytis.lt https://fmvilniausvytis.lt/

Bronzinė FM Vilniaus Vyčių kova

2019 kovo 24

Šeštadienį Kauno sporto halėje FM Vilniaus Vytis 2009 m. gimimo komanda Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionato finaliniame etape užėmė trečią vietą ir iškovojo bronzos medalius. Pusfinalyje Vyčiai 0:3 nusileido Klaipėdos FSM ekipai, bet rungtynėse dėl trečios vietos 5:4 nugalėjo Jonavos komandą.
Komandos trenerio Egidijaus Juozapavičiaus teigimu, pirmose rungtynėse jo auklėtiniai nesugebėjo susikaupti ir tinkamai nusiteikti kovai, bet antrame mače pademonstravo kovotojų charakterį. „Jei su Klaipėda mes nelabai turėjome argumentų, tai rungtynėse dėl bronzos dominavome aikštėje, tačiau neišnaudoję savo progų atsilikome 1:3, o likus 7 minutėms – 2:4. Atrodė, kad šansų jau nebėra, juo labiau, kad tose rungtynėse keli vaikai patyrė traumas ir turėjome žaisti faktiškai be keitimų. Visgi, likę žaidėjai nepasidavė ir užkūrė tokią pirtį varžovams, kad per paskutines 7 min. pelnė tris įvarčius ir išplėšė neįtikėtiną pergalę. Todėl noriu padėkoti visiems futbolininkams, jų tėveliams ir treneriams Olegui Kricun bei Algimantui Liubinskui (jaunesniajam), nes visų jų indėlis į šį laimėjimą buvo labai reikšmingas“, – sakė E.Juozapavičius.
Bronzinį Vyčių laimėjimą apkartino sunkios dviejų komandos žaidėjų – Pijaus ir Kristupo traumos. „Berniukai rungtynėse su Jonava labai skausmingai susižeidė čiurnas, iš karto matėsi, kad traumos rimtos. Ir iš tiesų, po rungtynių medikai Pijui ir Kristupui nustatė čiurnų kauliukų lūžius. Artimiausią mėnesį jie praleis gipse, o paskui prasidės ilgas reabilitacijos procesas. Noriu palinkėti jiems kuo geriausio sveikimo ir kuo greičiau sugrįžti į rikiuotę, – teigė E.Juozapavičius. – Apskritai, mums buvo sunku prisitaikyti prie guminės halės dangos, nes ir kamuolys visai kitaip riedėjo, ir futbolininkų judesiai buvo sunkesni. Jei būtume žaidę ant parketo, neabejoju, kad būtume ir traumų išvengę ir dar geriau pasirodę.“
Lietuvos vaikų (2009 m. gimimo) mažojo futbolo čempionato nugalėtojais tapo finale 2:0 Klaipėdos ekipą įveikė Mažeikių futbolininkai.
FM Vilniaus Vytis sveikina visus futbolininkus ir trenerius su kovingu pasirodymu ir taip pat linki traumas patyrusiems žaidėjams kuo greičiau „išlipti“ iš gipso ir grįžti į futbolą aikštę!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress