Kovos „Ateitis Cup“ 2017 turnyre prasideda!

2017 gruodžio 1

FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda niekaip negali nurimti – jei jau užsikreti futbolo karštine, tai labai stipriai ir ilgam. Šį kartą dalyvaujame didžiuliame tarptautiniame turnyre „Ateitis Cup“ 2017, kuriame šiais metais varžosi rekordinis komandų skaičius – net keturiasdešimt! Į sostinės „Sportimos“ maniežą sugužėjo futbolo mylėtojai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Anglijos ir Italijos.

FM „Vilniaus Vytis“ komanda pateko į J grupę, kurioje tarpusavio jėgas išbandė keturios komandos: Vyčiai, Minsko „Dinamo“, Kaliningrado „SDJUSSHOR-1“ ir FK „Jelgava“.

Pirmąsias varžybas žaidėme su svečiais iš Baltarusijos. Vyčiai kovėsi nepriekaištingai, klausė savo trenerio Olego Kricun nurodymų: individualiai gynėsi, stipriai spaudė varžovus ir pirmieji pelnė įvartį. Deja, po trumpos pertraukėlės antroje susitikimo pusėje „Dinamo“ komanda rezultatą išlygino, o per paskutiniąsias minutes pelnė pergalingą įvartį ir susitikimas baigėsi rezultatu 1:2.

Atėjus laikui žaisti su Kaliningrado „SDJUSSHOR-1“, priešininkų aikštelėje neišvydome, paaiškėjo, jog ši komanda pateko į eismo įvykį ir į turnyrą vėluoja. Kad Vyčiai neprarastų galimybės sužaisti jiems priklausomų varžybų, turnyro organizatoriai pasiūlė susirungti su svečiais iš Sankt Peterburgo – „Angelball“ komanda. Šias varžybas FM „Vilniaus Vytis“ laimėjo rezultatu 1:0.

Trečiaisiais vakaro priešininkais tapo kaimynai iš Latvijos – FK „Jelgava“. Šis susitikimas baigėsi lengva Vyčių pergale 4:1 ir turnyrinėje lentelėje iškovojome tris svarbius taškus.

Ankstyvą penktadienio rytą FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda sutiko sužaisti varžybas su „SDJUSSHOR-1“ komanda, ketvirtadienį pavėlavusia į turnyrą. Deja, svečiai iš Kaliningrado pademonstravo didelę nepagarbą ir į varžybas vėl pavėlavo. Turnyro arbitras leido Vyčiams ir kaliningradiečiams sužaisti vieną kėlinį, o po jo mūsų komandai įskaitė techninę pergalę rezultatu 3:0.

Šeštadienį FM „Vilniaus Vytis“ laukia naujos futbolo kovos, tad palinkėkime jiems sėkmės!