https://fmvilniausvytis.lt/

Daug futbolo ir azarto Šiauliuose

2018 sausio 23

Praėjusį savaitgalį FM „Vilniaus Vytis“ 2009 ir 2008 m. komandos keliavo į Šiaulius – į turnyrą „Šiauliai City Football Cup 2018“. Šeštadienį, sausio 20 d., tarpusavyje varžėsi 2008 m. futbolininkai, atstovaujantys dvylikai komandų. Mūsų mokyklos vyčių ekipa, vadovaujama trenerio Olego Kricun, savo grupėje sužaidė penkias varžybas, iš kurių dvi laimėjo (FA „Šiauliai-2“ 5:0, FK „Kauno Žalgiris 2:1), su FC „Džiugas“ sužaidė lygiosiomis 1:1 bei patyrė du pralaimėjimus prieš FK „Banga“ ir FK „Spurtas“. Grupėje O. Kricun auklėtiniai užėmė trečiąją poziciją ir iškovojo teisę rungtis dėl 5 – 6 vietos. Paskutinėje lemiamoje kovoje vyčiai įveikė FK „Rabona“ ekipą ir turnyre iškovojo penktąją vietą.

„Šiauliai City Football Cup 2018“ geriausiu komandos žaidėju buvo išrinktas mūsų vartininkas Kasper Lomovskij. Sveikinimai Kasperui!

Sekmadienį, sausio 21 d., Šiauliuose varžėsi metais jaunesni futbolininkai – 2009 m. komandos. FM „Vilniaus Vytis“ vyrukus į kovas vedė jungtinė trenerių Egidijaus Juozapavičiaus ir Algimanto Liubinsko ekipa. Mažieji futbolininkai šauniai ir užtikrintai kovojo – savo grupėje rezultatu 4:0 įveikė FA „Koralas“, 2:1 – FK „Gintaras“, 3:0 – FA „Žalgirietis“, 4:0 – FC „Džiugas“ ir 1:0 nugalėjo FK „Banga“ atstovus. Grupės varžybose nepatyrę nei vieno pralaimėjimo mūsų mokyklos auklėtiniai užtikrintai žengė į finalą! Vis dėlto svarbiausioje akistatoje sėkmė šypsojosi priešininkams – vyčiai rezultatu 2:5 nusileido sporto mokyklos „Mažeikiai“ komandai ir turnyre iškovojo sidabrinę antrąją vietą.

Geriausiu „Šiauliai City Football Cup 2018“ 2009 m. gynėju buvo pripažintas Dovydas Kazlauskas, komandos žaidėju – Vasaris Žilinskas, o perspektyviausio futbolininko apdovanojimas įteiktas kitam mūsų vyčiui – Jokūbui Zymantui!

Forza, Vytis!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress