https://fmvilniausvytis.lt/

Draugiškos varžybos su svečiais iš Suvalkų

2018 sausio 15

Sausio 13 d. FM „Vilniaus Vytis“ futbolininkai sulaukė svečių iš Lenkijos – į sostinę atvyko Suvalkų futbolo akademijos „Wigry Suwałki“ atstovai. „Sportimos“ manieže tarpusavio jėgas dar kartą patikrino trenerio Olego Kricun 2008 m. vaikinai bei jungtinė trenerių Egidijaus Juozapavičiaus ir Algimanto Liubinsko 2009 m. auklėtinių komanda.

Abi FM „Vilniaus Vytis“ ekipos sužaidė po tris draugiškas varžybas. 2008 m. komanda pelnė dvi pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, o trenerių Egidijaus Juozapavičiaus ir Algimanto Liubinsko 2009 m. futbolininkai visas kovas laimėjo!

Po varžybų su treneriu O. Kricun džiaugėmės sutvirtėjusia bičiulyste su lenkais bei prisiminėme jo žodžius, pasakytus po pirmųjų draugiškų varžybų, sužaistų su „Wigry Suwałki“. Tuomet treneris juokavo ir žadėjo su savo vyrukais į Suvalkus važinėti tol, kol neaploš šios komandos. Ilgai laukti nereikėjo – po dviejų mėnesių aktyvių treniruočių Vyčiai įrodė, jog neįveikiamų priešininkų nebūna.

Sausio 20 d. mūsų mokyklos futbolininkų laukia kelionė į Šiaulius, vaikinai vyks į didelį turnyrą „Šiauliai City Football Cup 2018“. Palinkėkime Vyčiams sėkmės ir gražių pergalių!

VYČIAI, PIRMYN!

Ačiū už nuotraukas fotografui Sauliui Čirbai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress