https://fmvilniausvytis.lt/

E.Juozapavičius: „Norėjome medalių, bet pritrūko sėkmės“

2018 spalio 22

Spalio 20-21 dienomis Marijampolėje vykusiame „Wellkid lygos“ U-10 čempionato finaliniame etape dalyvavusi „Vilniaus Vyčio“ futbolo mokyklos komanda iškovojo dvi pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną nesėkmę. Galutinėje čempionato rikiuotė Egidijaus Juozapavičiaus treniruojami Vyčiai užėmė penktą vietą.

Į B grupę patekę Vyčiai išmėgino jėgas su Kauno „SM Tauras – FK Kauno Žalgiris“, Palangos SC-09 ir Panevėžio „FA-FK Panevėžys“ komandomis. Pirmą varžybų dieną FM „Vilniaus Vytis“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Kauno ekipa, o antrose rungtynėse 3:7 nusileido Palangos SC-09 komandai. Ši nesėkmė buvo lemtinga. Nors sekmadienį vilniečiai 3:0 įveikė Panevėžio futbolininkus, tačiau grupėje užėmė tik trečią vietą ir paskutinėse rungtynėse su Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniais kovojo tik dėl 5-os vietos. Šias rungtynes E. Juozapavičiaus treniruojama komanda laimėjo 2:1.

„Aišku, šiek tiek apmaudu, kad likome be medalių, nes prieš finalinį etapą tikėjau, kad galime patekti tarp trijų geriausių Lietuvos komandų. Kita vertus, visoje Lietuvoje mūsų amžiaus grupėje žaidė 74 vaikų komandos, o mes finišavome penkti, tad gal ir nėra taip jau blogai, – samprotavo E. Juozapavičius. – Skaudžiausia dėl pralaimėjimo antrose rungtynėse su Palangos komanda. Jau 5 minutę atsilikome 0:3, varžovai visus įvarčius pelnė tiksliais, tolimais smūgiais, mūsų vartininkas neturėjo šansų juos atremti. Vaikai palūžo, pasimetė, pasipylė ašaros, o su ašaromis jau nepažaisi. Tiesa, antrame kėlinyje susiėmėme, bandėme kovoti, įmušėme tris įvarčius, bet to neužteko. Visos kitos rungtynės buvo tikrai geros. Su būsimais čempionais, Kauno sporto mokyklos auklėtiniais sužaidėme lygiosiomis 1:1, nors iš tiesų galėjome ir laimėti. Sekmadienį nugalėjome Panevėžio ir Šiaulių futbolo akademijų komandas, tad galutinėje rikiuotėje likome penkti.“

U-10 čempionate sekmadienį dėl pirmos vietos kovojo pirmąsias vietas savo grupėse užėmusios Kauno „SM Tauras – FK Kauno Žalgiris“ ir Vilniaus FA „Žalgirietis“ komandos. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o čempionų titulas atiteko baudinius tiksliau realizavusiems kauniečiams. Bronzos medaliais pasipuošė Mažeikių SM komanda, 4:3 įveikusi Palangos ekipą, penktoje vietoje finišavo FM „Vilniaus Vytis“, šeštoje – FA „Šiauliai“, septintoje – Panevėžio, o aštuntoje – Marijampolės komandos.

„Finalinio etapo organizacija buvo aukšto lygio, viskas vyko sklandžiai, be rimtesnių trukdžių. Smagu, kad ir varžovai visi buvo gan lygūs, su visais buvo galima kovoti, o nugalėjo tai dienai stipriausi. Iš tiesų, labai svarbus buvo sėkmės faktorius, dažniausiai, pirmi įmušę ir laimėdavo. Mums šiek tiek trūko sėkmės, bet vaikai atidavė visas jėgas, padarė ką galėjo, jiems jokių priekaištų neturiu. Atskirai noriu padėkoti tėvams – už palaikymą, pagalbą filmuojant ir fotografuojant rungtynes, organizuojant išvyką, sudarytas puikias gyvenimo sąlygas. Gyvenome sodyboje, vaikai galėjo ir baseine pasimaudyti, ir kubile pasėdėti, ir pirtyje pasikaitinti, tad nepaisant nelabai sėkmingai susiklosčiusio finalo, jų emocijos buvo pačios geriausios“, – konstatavo E. Jupozapavičius.   

Šiomis varžybomis FV „Vilniaus Vytis“ komandoms baigėsi didžiojo futbolo sezonas. Visgi, be futbolo jaunieji vyčiai neliks. „Ir mūsų, ir metais vyresnių vyčių laukia Lietuvos salės futbolo čempionatas. Manau, kad ten mes galime siekti revanšo ir kautis dėl medalių“, – teigė E. Juozapavičius.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress