https://fmvilniausvytis.lt/

Gruodis pradėtas dviem turnyrais

2018 gruodžio 6

Praėjusį savaitgalį 2008 m. gimimo FM Vilniaus Vytis auklėtinių komanda dalyvavo Marijampolėje vykusiame „Stihl Cup 2018“ turnyre. Deja, šį kartą sužibėti jauniesiems Vyčiams nepavyko. Savo grupėje Olego Kricun auklėtiniai įveikė Suvalkų „Wigry“ komandą, bet nusileido „Garliavos“ ir „Granito“ ekipoms. Atkrintamosiose varžybose FM Vilniaus Vytis futbolininkai iškovojo vieną pergalę ir patyrė nesėkmę bei liko toli nuo prizinių pozicijų. „Turnyras mums susiklostė nesėkmingai, nuvylė ir žaidėjų požiūris. Įpusėjus varžyboms mūsų žaidime nebeliko ugnelės, nerodėme jokio noro kovoti, atakuoti, žaisti. Atrodė, kad futbolininkus kažkas per prievartą atvedė į kūno kultūros pamoką, iš kurios norėjosi kuo greičiau bėgti namo. Gal įtakos turėjo ir labai ankstyvas išvykimas iš Vilniaus, turėjome išvykti 7 val. ryto, tačiau vargu ar tai rimtas pasiteisinimas“, – samprotavo O.Kricun.

Sekmadienį jungtinė 2008-2009 m. FM Vilniaus Vytis B komanda blykstelėjo Elektrėnuose vykusiame salės futbolo turnyre. „Nors užėmėme tik 5 vietą, bet tikrai buvome verti daugiau. Laimėjome dvi rungtynes, kartą pralaimėjome ir sužaidėme lygiosiomis. O ir pats žaidimas buvo gyvas, energingas, tiek futbolininkams, tiek ir treneriams paliko daug teigiamų emocijų“, – patikino O.Kricun.

Geriausiu komandos žaidėju Marijampolėje vykusiame turnyre buvo išrinktas Ignas Vagonis, o Elektrėnuose tokio pripažinimo nusipelnė Nikita Galdilinas.

FM Vilniaus Vytis komandų turnyrų maratonas tęsis ir šį savaitgalį. Nuo penktadienio iki sekmadienio Sportimos manieže vyksiančiame Baltijos futbolo akademijos organizuojamame „BFA cup“ turnyre dalyvaus 2008 m. gimimo Vyčių komanda. Trenerio O.Kricun teigimu, šiame turnyre svarbiausia bus ne pergalės ir aukštos vietos, o teigiamos emocijos. „Žaisime 2008 m. gimimo B lygio komandoms skirtame turnyre, visi futbolininkai turės galimybę pasižaisti, gauti gerų emocijų, įgyti pasitikėjimo. Turnyre nebus kovojama dėl vietų, visi dalyviai gaus medalius. Manau, kad šiuo metu mums tokių neįpareigojančių varžybų labiausiai ir reikia“, – teigė O.Kricun.

Penktadienį FM Vilniaus Vytis komanda „BFA cup“ turnyre kovas pradės 9.40 val. Pirmasis vyčių varžovas – FA „Žalgirietis“ auklėtiniai. 12 val. Vyčiai antrose rungtynėse išmėgins jėgas su „Geležinio vilko“ futbolo mokyklos ekipa.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress