https://fmvilniausvytis.lt/

Turnyre Kėdainiuose iki medalių pritrūko trupučio sėkmės

2019 sausio 27

2008 m. FM Vilniaus Vytis komandai nepavyko pergalėmis užbaigti Kėdainiuose vykusio tarptautinio „Arena Cup“ turnyro. Pusfinalyje Olego Kricun auklėtiniai po atkaklios kovos 0:1 nusileido Vilniaus Geležinio Vilko komandai, o rungtynėse dėl 3-ios vietos 0:6 turėjo pripažinti FA Žalgirietis pranašumą.
„Pusfinalyje kovojome iš visų jėgų, tačiau pritrūko sėkmės, pačioje pabaigoje praleidome apmaudų įvartį ir pralaimėjome. Paskutinėse rungtynėse leidau žaisti visiems, išbandžiau ir antrą vartininką, 2009 m. gimimo berniuką. Matėsi, kad vaikinams trūksta jėgų, jautėsi nuovargis, visgi teko grumtis su metais vyresniais berniukais. Nors medalių ir nelaimėjome, bet įrodėme visiems – o visų pirma sau patiems, kad kai norime, galime sėkmingai žaisti ir su pajėgesniais priešininkais“, – po paskutinių rungtynių sakė O.Kricun.
Geriausiu turnyro žaidėju FM Vilniaus Vytis gretose buvo išrinktas Emilijus Sinkevičius. Vasario 1-3 dienomis Vyčiai dalyvaus Sportima manieže vyksiančiame Baltijos futbolo akademijos rengiamame turnyre 9 prieš 9.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress