https://fmvilniausvytis.lt/

Ilga kelionė į turnyrą Gdanske

2017 lapkričio 26

Pirmoji dalis. Penktadienis
Lapkričio 24 d. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda kartu su treneriu Olegu Kricun pradėjo savo trijų dienų viešnagę Lenkijoje – Gdansko mieste. Kaimyninėje šalyje Vyčiai dalyvaus tarptautiniame dviejų dienų turnyre „Jaguar Winter Cup“ 2017, kuriame tarpusavyje varžysis aštuoniolika komandų iš Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos.
Palinkėkime vyrukams sėkmės, kovingumo ir gražių įvarčių!

Antroji dalis. Šeštadienis
Praėjo pirmoji turnyro „Jaguar Winter Cup“ 2017 diena. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda savo grupėje sužaidė penkias varžybas. Dvi pirmąsias, deja, Vyčiai pralošė: minimaliu rezultatu 2:3 nusileista „Bałtyk Gdynia“ komandai ir 3:1 pralaimėta „Arkonia Szczecin“ klubui. Su kitomis lenkų ekipomis vaikinukai sužaidė kur kas geriau: 0:3 aploštas „Jaguar Południe“, 1:0 „Widok Skierniewice“ ir 4:0 nugalėtas „Górnik Łęczna“ klubas.
Pakalbintas treneris Olegas Kricun pasakojo, jog pirmas dvi varžybas Vyčiai dar miegojo ir labai sunkiai išsijudino. „Žinoma, padarėme nemažai klaidų, o klaidos ir lėmė tokį rezultatą. Rytoj turime viską pradėti iš pradžių ir žaisime dėl galimybės užimti 7-12 vietas. Tikiu, kad mano komanda parodys savo sportinį charaktetį ir galėsime džiaugtis gražiomis pergalėmis“.
Vyti, pirmyn!

Trečioji dalis. Sekmadienis
Baigėsi antroji turnyro „Jaguar Winter Cup“ 2017 diena. Vyčiai kovojo dėl 7-12 vietų ir sužaidė trejas varžybas: dvi iš jų laimėjo ir vienas pralošė taip turnyre iškovodami garbingą 9 vietą iš aštuoniolikos komandų.
Pasak komandos trenerio Olego Kricun, „šis turnyras parodė, kur ir kokias klaidas darome. Daugiausia tai – taktinės spragos. Kadangi kitą savaitę planuojame dalyvauti turnyre „Ateitis Cup“ 2017, dar turiu keletą dienų padirbėti su vyrukais ir pasimokyti iš Lenkijoje padarytų klaidų. Šia tolima kelione esu patenkintas. Įsitikinau, kad mano Vyčiai drąsiai gali kovoti su kaimyninės Lenkijos komandomis, tad ši kelionė tikrai nepaskutinė“.
Turnyro „Jaguar Winter Cup“ 2017 geriausiu komandos žaidėju buvo išrinktas Emilijus Sinkevičius. Visi kiti FM „Vilniaus Vytis“ žaidėjai apdovanoti medaliais, saldžiomis dovanėlėmis, diplomais ir komandine taure.
Forza, Vytis!

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress