https://fmvilniausvytis.lt/

Iš Elektrėnų – su taure

2019 vasario 11

Antrą sekmadienį iš eilės FM Vilniaus Vytis 2012 m. gimimo futbolininkų komanda keliavo į Elektrėnus – ir antrą kartą grįžo į Vilnių su taure. „Žiemos taurei laimėti“ skirtame turnyre jauniausieji Vyčiai šį kartą užėmė 3 vietą. A grupėje Vyčiai lygiosiomis 0:0 sužaidė su praėjusią savaitę turnyro finale pergalę pasiekusių šeimininkų – brolių Igorio ir Artūro Steško bei Vytauto Apanavičiaus (BSVA) futbolo akademijos komanda, antrame susitikime 3:1 įveikė FA „Žalgirietis-2“ ekipą, o trečiame mače 1:1 sužaidė su Alytaus FA „Dainava-1“ komanda.

5 taškus iš 9 surinkęs Vyčiai savo grupėje užėmė antrą vietą ir pagal turnyro reglamentą paskutinėse rungtynėse turėjo dėl 3-ios vietos kovoti su B grupėje antrą vietą užėmusia komanda. Ja tapo FM „Ateitis“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių 0:0, baudinių serijoje pergalę – ir 3-ios vietos laimėtojams skirtą taurę iškovojo FM „Vilniaus Vytis“!

„Turnyras pasižymėjo puikia organizacija. Noriu padėkoti jauniesiems futbolininkams ir jų tėveliams už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Man didelį įspūdį paliko vaikų ryžtas ir atkaklumas, noras žaisti futbolą ir kovoti. Tai puikios savybės, padedančios siekti pergalių!“, – sakė 2012 m. komandai Elektrėnuose vadovavęs Olegas Kricun.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress