Iš Kėdainių – su čempionų taure!

2017 lapkričio 19
Lapkričio 19 d. FM „Vilniaus Vytis“ 2009 m. komanda, vedama trenerio Egidijaus Juozapavičiaus, dalyvavo Kėdainiuose vykusiame turnyre “Kėdainių arenos” taurei laimėti. Šiame turnyre tarpusavyje varžėsi 12 komandų, suskirstytų į du pogrupius.
Pirmosios dvi varžybos FM „Vilniaus Vytis“ buvo kiek sunkesnės, tačiau po jų jaunieji futbolininkai „išsijudino“, susižaidė ir vadovaujami komandos „variklio“ Krisčio savo pogrupyje 2:1 įveikė Kauno „Fortūną“, 3:0 Gargždų Bangą, 9:0 Vilniaus Viesulą ir 5:0 Klaipėdos Koralą. Su Vilniaus BFA komanda sužaista lygiosiomis 1:1, tiesa, išlyginamąjį įvartį priešininkai pelnė paskutiniąją minutę.
Finale Vyčiai nesunkiai 6:1 įveikė kitą ekipą iš sostinės – Vilniaus „Rabona“ ir tapo turnyro „Kėdainių arenos“ taurei laimėti čempionais! Finalinių varžybų metu fantastišką įvartį beveik iš aikštelės vidurio pelnė komandos gynėjas Vasaris. Pasak komandos trenerio Egidijaus Juozapavičiaus, šis įvartis gali būti pripažintas vienu gražiausių mūsų komandos sezono įvarčiu.
Tapus turnyro nugalėtojais, treneris atviravo: „esu patenkintas savo auklėtinių pasirodymu. Tiek vaikams, tiek man ši taurė puikus įrodymas, kad mūsų treniruotės ir sunkus darbas duoda vaisių. Vyčiai šiandien pademonstravo kovotojų charakterį ir finale nenusileido varžovams, kurie į 2009 m. futbolo turnyrą atvyko su akivaizdžiai vyresnių berniukų pajėgomis. Ačiū visiems buvusiems arenoje už šaunų palaikymą, tikrai nesitikėjome, kad finale už mus sirgs Palangos, Klaipėdos, Vilniaus ir Kėdainių futbolo gerbėjai. Taip pat ačiū mano pagalbininkams iš 2010 m. FM „Vilniaus Vytis“ komandos. Jie tikri drąsuoliai, nes šiandien nepabūgo kovoti su vyresniais priešininkais“.
Turnyro “Kėdainių arenos” taurei laimėti geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Vasaris.