Iš saulėto Kauno su čempionų medaliais!

2017 spalio 17

Paskutinę 2017 metų rugsėjo dieną futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda, vedama trenerio Olego Kricun, praleido Kaune – dalyvavo turnyre Dariaus ir Girėno taurei laimėti. Savo pogrupyje vaikinai sužaidė trejas varžybas ir visas jas laimėjo: rezultatu 7:0 įveikė Alytaus SRC, 2:0 – SM „Tauras-2“ ir 4:1 „Ąžuolo“ komandą.
Pusfinalyje teko susikauti su taip pat nei vieno pralaimėjimo nepatyrusia kito pogrupio ekipa – SM „Tauras-1“. Šios varžybos priminė Čempionų lygos finalą: vyko įnirtinga ir atkakli kova, Vyčiai griuvo, kėlėsi, braukė ne vieną skausmo ir pykčio ašarą, bet nepasidavė iki pačios susitikimo pabaigos ir išplėšė lygiąsias 0:0. Po įtemptos baudinių serijos FM „Vilniaus Vytis“ įveikė varžovus rezultatu 3:2 ir iškovojo teisę žaisti dėl pirmosios vietos.
Finale dar kartą teko susitikti su kauniečiais – „Ąžuolo“ komanda. Lemiamos varžybos pareikalavo daug jėgų, ištvermės ir sportinio pykčio. Vis dėlto šį sykį sėkmė šypsojosi FM „Vilniaus Vytis“ – finale mūsų mokyklos auklėtiniai įveikė varžovus 3:2 ir tapo turnyro nugalėtojais.
Po futbolo kovų pakalbintas komandos saugas Emilijus Sinkevičius sakė, kad šiame turnyre jo komandai taip puikiai sekėsi todėl, kad visi buvo labai vieningi, kovingi ir užsispyrę.
FM „Vilniaus Vytis“ į namus išsivežė didelę ir spindinčią nugalėtojų taurę. Apdovanojimų metu geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Žygimantas Molis.