https://fmvilniausvytis.lt/

Iš turnyro „Kaunas City Cup 2018“ parvežtas sidabras

2018 rugpjūčio 18

Rugpjūčio 17 d. Kaune vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Kaunas City Cup 2018“, kuriame FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda kartu su savo treneriu Olegu Kricun taip pat dalyvavo. Vyčiai pateko į A pogrupį, kuriame sužaidė penkerias varžybas, iš kurių keturias laimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis. Savo pogrupyje iškovoję pirmąją vietą mūsų mokyklos auklėtiniai įgijo “kelialapį” į finalą.

Svarbiausioje kovoje FM “Vilniaus Vytis” ekipa susitiko su B pogrupio nugalėtoja – komanda iš Alytaus “Dainava”. Finalinė kova vyko dideliame karštyje – tiek mūsų mokyklos vyrukai, tiek priešininkai žaidė sukaupę paskutines jėgas. Vis dėlto šį kartą varžovai iš Alytaus buvo stipresni – Vyčiai finale rezultatu 2:4 patyrė pirmąjį turnyro pralaimėjimą ir į Vilnių išsivežė antrosios vietos taurę.

Geriausiu turnyro “Kaunas City Cup 2018″ komandos žaidėju buvo pripažintas Oskaras Penikas, geriausiu turnyro vartininku – Kasper Lomovskij. Po renginio pakalbintas FM “Vilniaus Vytis” treneris O. Kricun sakė, kad “jei būčiau turėjęs galimybę paskelbti geriausią turnyro gynėją, juo būtų tapęs mūsų ekipos atstovas – Žygimantas Molis – visų varžybų metu pasiaukojančiai ir drąsiai gynęs savus vartus”. Sveikinimai vaikinams!

Nuo rugpjūčio 20 d. Vyčiai futbolo žaidimo įgūdžius tobulins visą savaitę vyksiančioje stovykloje. Jei ir tu esi neabejingas futbolui ir gerai nuotaikai, prisijunk prie mūsų sportiškos ir draugiškos komandos!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress