Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gllite/domains/fmvilniausvytis.lt/public_html/wp-content/themes/SPORTY-WP-Theme/functions.php on line 73
Kaune – medalių puota « Fmvilniausvytis.lt https://fmvilniausvytis.lt/

Kaune – medalių puota

2019 kovo 20

Kauno sporto Halėje vykusiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre FM „Vilniaus Vytis“ 2010 m. komanda pateko tarp keturių geriausių komandų, bet liko be apdovanojimų. Egidijaus Juozapavičiaus auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos 1:2 nusileido Kauno „Fortūnai“, o rungtynėse dėl 3-ios vietos 5:0 sutriuškino Kauno „Olimpą“.
„Pralaimėjimas pusfinalyje buvo labai skaudus, vaikai iš aikštės ėjo su ašaromis. Tačiau paskutinėse rungtynėse pavyko atsitiesti ir stipriai užbaigti turnyrą. Smagu, kad geriausiu varžybų puolėju buvo pripažintas mūsų komandos narys Eimantas, kuris, beje, yra metais jaunesnis nei kiti futbolininkai. Man asmeniškai labai patiko berniukų žaidimas – jie dalinosi kamuoliu, žaidė kaip komanda, buvo tikrai gražu žiūrėti į jų kombinacinį futbolą“, – teigė E.Juozapavičius.
Puikio nuotaikos nestokojo ir 2012 m. Vyčiai. Olego Kricun treniruojami jauniausi FM Vilniaus Vytis auklėtiniai sekmadienį iš viso sužaidė šešerias rungtynes, iškovojo ketverias pergales (3:0 įveikė Margirį ir Šiaulius, 2:0 – Garliavos komandą ir 1:0 FA Žalgirietis ekipą), kartą sužaidė lygiosiomis (1:1 su Garliava) ir patyrė vieną nesėkmę (0:1 su Kauno Fortūna). Neoficialiais duomenimis Vyčiai savo amžiaus grupėje pasidalino 1-2 vietomis, tačiau šioje kategorijoje medaliais buvo apdovanoti visi varžybų dalyviai.
„Tikrai nėra svarbu, kokią vietą užėmėme, svarbiausia, kad po nesėkmingos pradžios mes su kiekvienomis rungtynėmis žaidėme vis geriau, parodėme net ir tam tikras taktines gudrybes, – sakė O.Kricun. – Manau, kad berniukai išlaikė pirmą rimtesnį futbolo egzaminą, o ateityje jų laukia dar didesni ir rimtesni išbandymai. Vienas iš jų bus jau rytoj, kai startuosime FM Žaibas rengiamame salės futbolo turnyre.“


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress