Kėdainiai irgi sutvisko bronza!

2019 kovo 24

2012 m. gimimo Vyčiai sekmadienį pakartojo vyresnių komandos draugų pasiekimą ir Kėdainiuose vykusiame tarptautiniame vaikų salės futbolo turnyre iškovojo bronzos medalius.
Egidijaus Juozapavičiaus treniruojama komanda kovas grupėje pradėjo pralaimėjimu 1:4 „FK Ogre“ ekipai iš Latvijos, po to 1:1 sužaidė su Kauno „Girionių“ futbolininkais. Tačiau po to Vyčiai įsibėgėjo ir laimėjo tris rungtynes iš eilės: 5:0 sutriuškino Kėdainių „Nevėžis B“ komandą, 6:0 – Mažeikių „Atmosferą“ ir 2:0 – komandą iš Kaliningrado srities. Savo grupėje užėmę antrą vietą „FM Vilniaus Vytis A“ ekipa paskutinėse rungtynėse dėl bronzos 3:1 įveikė Mažeikių FM futbolininkus!
Kėdainių „Arena Cup 2019″ turnyre dalyvavo dvi Vyčių komandos. Antroji – arba B komanda galutinėje rikiuotėje tarp 12 dalyvių užėmė 10 vietą.
Sveikiname visus Vyčius ir jų tėvelius su puikiu pasirodymu tarptautiniame turnyre! Džiaugiamės ir palaikome!