https://fmvilniausvytis.lt/

Kovų vaikų futbolo lygoje „5×5“ tęsinys

2017 spalio 28

Spalio 28 d. futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ vaikinai ir vėl dalyvavo vaikų futbolo lygoje „5×5“. Šį kartą „Vyčių“ pajėgos buvo daug didesnės – į varžybas atvyko net po dvi 2008 ir 2009 m. komandas. Visų pirma tarpusavyje sužaidė Trenerio Olego Kricun 2008 m. auklėtiniai. Rezultatu 11:1 pergalę pelnė pirmoji „Vyčio“ komanda. Gerai apšilusi ir pagavusi sportinį azartą „Vytis-1“ ekipa nesunkiai įveikė ir kitą sostinės komandą „Žalgirietis“ – susitikimas baigėsi rezultatu 8:2. Jėgas su „Žalgiriečiu“ išbandė ir „Vytis-2“ futbolininkai. Nors aikštelėje vyko atkakli tarpusavio kova, „Vyčiams“ iki pergalės pritrūko šiek tiek sėkmės ir varžybos baigėsi lygiosiomis.

Trenerio Egidijaus Juozapavičiaus 2009 m. „Vytis-1“ komanda bei Algimanto Liubinsko „Vytis-2“ – irgi pademonstravo puikų žaidimą. Pirmoji 2009 m. „Vyčio“ ekipa rezultatu 5:0 įveikė „Žalgirietį“ bei 8:0 laimėjo susitikimą su antrąja „Vyčio“ komanda taip pelnydama net 6 svarbius taškus. „Vytis-2“ futbolininkai susirungė ir su „Žalgiriečio“ ekipa. Šis susitikimas baigėsi mūsiškių pergale rezultatu 2:0!

Po varžybų pakalbintas futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ aštuonmetis gynėjas Jokūbas Zymantas sakė, jog salės futbolas jam patinka, bet spardyti kamuolį lauke, žinoma, daug smagiau. Nors Jokūbas žaidžia tiek savo amžiaus komandoje, tiek padeda metais vyresniems draugams, tvirtino, kad nuo dvigubai didesnio krūvio visai nepavargsta. Būti gynėju šiam futbolininkui patinka ir visai nesvarbu tai, jog galimybių pelnyti įvartį jis turi daug mažiau nei puolėjai. Anot Jokūbo, žaidžiant futbolą svarbūs ne tik įvarčiai, taip pat labai svarbu laiku apsaugoti vartus nuo priešininkų ir komanduos draugui „atiduoti“ gerą perdavimą.

Tad „Vienas už visus ir visi už vieną!“


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress