Nugalėtojų taurė – MŪSŲ!

2018 kovo 26

Kovo 25 d. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda svečiavosi Kaune – dalyvavo KAFF organizuotame vaikų futbolo turnyre „ Lietuvos Valstybės 100-mečiui paminėti“. Šiame sporto renginyje varžėsi 10 ekipų, suskirstytų į dvi grupes.

Trenerio Olego Kricun auklėtiniai savo grupėje sužaidė ketverias varžybas: rezultatu 4:0 įveikė Vilniaus FM „Spurtas“ komandą, 9:0 – Utenos FA „Utenis“, 3:0 nugalėjo Kauno FM „Fortūna“ bei lygiosiomis 2:2 sužaidė su Gargždų „Banga“. Grupėje užėmę pirmąją vietą Vyčiai įgijo galimybę kovoti finale!

Lemiamoje akistatoje FM “Vilniaus Vytis” susitiko su komanda iš Kauno – FM “Ąžuolas”. Finale mūsų mokyklos auklėtiniai pademonstravo gražų, greitą ir kovingą žaidimą. Svarbiausias varžybas Vyčiai laimėjo užtikrintu rezultatu 4:0 ir tapo turnyro nugalėtojais!

Pakalbintas komandos treneris Olegas Kricun neslėpė geros nuotaikos: „savo auklėtinių pasirodymu esu patenkintas. Tiek man, tiek mano vyrukams ši pergalė yra puikus įrodymas, jog intensyvios treniruotės ir sunkus darbas duoda vaisių. Tokios strategijos laikysiuosi ir toliau. Po geros savaitės su Vyčiais futbolo įgūdžius tobulinsime stovykloje“.

Turnyro „Lietuvos Valstybės 100-mečiui paminėti“ geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas saugas Karolis Liubkevičius. Sveikinimai!