https://fmvilniausvytis.lt/

Puikus savaitgalis „BFA Cup“ 2018 turnyre

2018 gruodžio 11

Savaitgalį Vilniaus „Sportima“ arena vykusiame „BFA Cup“ turnyre FM Vilniaus Vytis 2008 m. gimimo futbolininkų komanda išbandė jėgas ne tik su Vilniaus, bet ir su Minsko bei Rygos komandomis. Baltarusijos sostinės ekipa jauniesiems Vyčiams pateikė rimtų futbolo pamokų, tačiau kaimynai iš Latvijos ir turnyro organizatorių – Baltijos futbolo akademijos ekipa turėjo pripažinti Vyčių pranašumą.

Kadangi šiame turnyre nebuvo kovojama dėl vietų turnyro lentelėje, jaunieji futbolininkai galėjo tiesiog mėgautis žaidimu. Komandos treneris Olegas Kricun konstatavo, kad svarbiausias tikslas buvo pasiektas – visi futbolininkai gavo daug žaidimo laiko, buvo pelnyta daugybė įvarčių, žaista laisvai ir be įtampos. „Manau, kad šis turnyras tikrai turės teigiamą efektą tolesniam mūsų komandos tobulėjimui, pratinantis prie žaidimo 9 prieš 9 formato“, – sakė O.Kricun.

FM Vilniaus Vytis dėkoja visiems futbolininkams ir jų tėveliams už dalyvavimą ir palaikymą. O tuo pačiu ir sveikiname visus Vyčius su Tarptautine futbolo diena. Būtent dabar ir čia!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress