https://fmvilniausvytis.lt/

Šauniai praleistas laikas futbolo turnyre Suvalkuose

2018 kovo 6

Kovo 3 – 4 dienomis FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda svečiavosi Lenkijoje – Suvalkuose vykusiame vaikų futbolo turnyre „Wigry Cup“ 2018 winter. Šiame sporto renginyje dalyvavo 12 ekipų iš Lenkijos ir Lietuvos, suskirstytų į dvi grupes. Pirmąją turnyro dieną visos komandos sužaidė po penkias varžybas. Trenerio O. Kricun auklėtiniai savo grupėje 2:1 laimėjo prieš „Biełkard Grodno“ komandą, su Kauno „Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis 2:2 ir tris kartus patyrė pralaimėjimą – 0:1 kovojant su „Semp Pogoń Siedlce“, 1:5 su „AP Talent Białystok“ bei 1:2 su turnyro šeimininkais „AP Wigry Suwałki Biała“.

Pasibaigus grupių varžyboms, turnyro organizatoriai sudarė dvi naujas C ir D grupes. D grupėje susirungė stipriausių komandų šešetukas, o C grupėje tarpusavyje varžėsi žemesnes pozicijas užėmusios šešios komandos. Vyčiai pateko į C grupę, kurioje antrąją turnyro dieną sužaidė trejas varžybas. Mūsų mokyklos auklėtiniai pasirodė puikiai –  rezultatu 7:0 laimėjo prieš „Akademia 2012“, 2:0 aplošė Kauno „Taurą“ ir 4:2 nugalėjo „AP Wigry 2009“. Vyčiai, laimėję visus susitikimus, tapo savo grupės nugalėtojais!

Po kelionės iš Suvalkų pakalbintas komandos treneris Olegas Kricun kalbėjo: „nors šį kartą mano auklėtinių žaidimas buvo „banguotas“, savo vaikinais esu patenkintas. Žinoma, apmaudu, jog pirmąją varžybų dieną patyrėme kelis pralaimėjimus, tačiau atsigriebėme antrąją – vyrukai susiėmė ir visas kovas laimėjo. Džiaugiuosi, jog turėjome galimybę dalyvauti šiame turnyre ir iš kaimynų pasimokyti, kaip reikia organizuoti tokius sporto renginius. Ypač įstrigo šiltas priėmimas: mūsų komandai buvo paruošta atskira rūbinė bei apšilimui skirta patalpa. Taip pat gerąją prasme nustebino tai, jog visoms varžyboms vadovavo net po du teisėjus, visi susitikimai buvo komentuojami, o vaikus linksmino turnyro talismanas“.

Geriausiu turnyro „Wigry Cup“ 2018 winter žaidėju buvo išrinktas Emilijus Sinkevičius, geriausiu komandos žaidėju pripažintas vartininkas Kasper Lomovskij. Sveikinimai vaikinams!

FORZA, Vytis!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress