Sėkmingas startas Lietuvos „Wellkid lygos“ vaikų futbolo čempionate

2018 gegužės 1

Balandžio 26 d. futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda pradėjo kovas Lietuvos vaikų „Wellkid lygos“ futbolo čempionate. Mūsų mokyklos ekipa varžosi Rytų regiono A divizione, kuriame tarpusavio jėgas išbando net 11 komandų. Šis čempionatas tęsis iki rudens ir visos ekipos susirungs po du kartus.

Pirmąsias varžybas Vyčiai, vedami trenerio Olego Kricun, žaidė prieš „Vilniaus FM“ komandą. Šio susitikimo metu tiek mūsų mokyklos auklėtiniai, tiek varžovai turėjo ne vieną galimybę pelnyti įvartį, tačiau rezultatas 0:0 nesikeitė iki antrojo kėlinio pabaigos. Vis dėlto paskutiniąją varžybų minutę Vyčiai sugebėjo pralaužti priešininkų gynybą ir susitikimas baigėsi 1:0 mūsų mokyklos atstovų pergale!

Antraisiais O. Kricun auklėtinių priešininkais tapo „BFA“ komanda. Šiose varžybose FM „Vilniaus Vytis“ ekipai sekėsi kur kas geriau – susitikimas buvo laimėtas užtikrintu rezultatu 7:2!

Pasirodymą Lietuvos „Wellkid lygos“ vaikų futbolo čempionate pradėjo ir jungtinė 2009 m. FM „Vilniaus Vytis“ komanda. Šiuos vaikinus į kovas veda trenerių A. Liubinsko ir E. Juozapavičiaus tandemas. Čempionate pirmaisiais mažųjų Vyčių varžovais tapo Vilniaus FK „Margiris“. Šį susitikimą mūsų mokyklos atstovai laimėjo be didelio vargo – varžovai buvo sutriuškinti rezultatu 11:2!

Lietuvos čempionatą pradėję svarbiomis pergalėmis Vyčiai ėmė ruoštis artėjančioms savaitgalio kovoms „McDonald’s Cup“ 2018 turnyre, kuriame dalyvaus tiek 2009, tiek 2008 m. komandos.