https://fmvilniausvytis.lt/

Šeštadienis vaikų futbolo lygoje „5×5“

2017 lapkričio 18
Lapkričio 18 d. gausios FM „Vilniaus Vytis“ pajėgos ir vėl varžėsi vaikų futbolo lygoje „5×5“. Į varžybas atvyko dvi Olego Kricun vadovaujamos 2008 m. komandos ir trenerio Egidijaus Juozapavičiaus 2009 m. futbolininkai.
Mažiausieji Vyčiai sužaidė trejas varžybas: pirmąsias, deja, „Žalgiriečio“ baltųjų komandai pralošė 2:0, antrąją „Žalgiriečio“ ekipą mažieji Vyčiai aplošė rezultatu 3:0, o su FM „Žaibas“ buvo sužaista lygiosiomis. Apmaudu tai, jog priešininkai rezultatą išlygino paskutinėmis minutėmis.
Pakalbintas komandos treneris Egidijus Juozapavičius sakė, kad jo vaikinų pasirodymas galėjo būti ir geresnis. Pasak jo, „vos ne pusė komandos narių apsirgo ir juos teko pakeisti mažesniais pagalbininkais iš FM „Vilniaus Vytis“ 2010 m. komandos. Pritrūko „susižaidimo“ ir, žinoma, jėgų kovojant su vyresniais priešininkais“.
O. Kricun auklėtiniai iš Vyčio pirmosios ekipos rezultatu 3:2 įveikė FM „Audra“ komandą ir atsilikinėdami 1:3 išplėšė lygiąsias su futbolo mokykla „Žaibas“. 
Antroji 2008 m. Vyčių komanda taip pat sužaidė dvejas varžybas, deja, abu susitikimai baigėsi mūsų ekipos pralaimėjimu. FM „Audra“ mūsų komandą įveikė rezultatu 3:1, o „Žaibui“ pralaimėta apmaudžiu rezultatu 0:1.
Vaikų futbolo lyga „5×5“ tik įpusėjo, tad visų FM „Vilniaus Vytis“ komandų dar laukia daug kovų ir galimybių atsirevanšuoti.
Forza „Vytis“!

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress