https://fmvilniausvytis.lt/

Sidabras mums irgi tinka

2017 spalio 17

Spalio 15 d. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda kartu su savo treneriu Olegu Kricun keliavo į Kauno rajoną – į Akademijos miestelį, kuriame vyko turnyras „Ąžuolo sporto arenos rudens taurė 2017“. Turnyre dalyvavo 14 komandų, kurios atitinkamai pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi grupes: A lygio ir B lygio. Mūsų futbolo mokyklos ekipa pateko į A lygio grupę ir sužaidė šešias varžybas su visomis grupės komandomis. Vyčiai patyrė tik vieną pralaimėjimą ir iškovojo net penkias pergales. Suskaičiavus taškus, paaiškėjo, jog tiek FM „Vilniaus Vytis“, tiek Kauno FM „Ąžuolas’ surinko po vienodą kiekį taškų – po 24. Kadangi Vyčiai turnyro šeimininkams pralošė, FM „Ąžuolas“ futbolininkai buvo pripažinti nugalėtojais.

Po turnyro komandos treneris Olegas Kricun sakė, kad džiaugiasi iškovota antra vieta. Anot O. Kricun, „turnyre dalyvavo stiprios komandos, taigi žaidimas su lygiaverčiais ar net stipresniais varžovais mums buvo puiki patirtis. Didžiuojuosi savo vaikinais, nes varžybų metu mačiau daug sportinio pykčio bei noro nugalėti. Nuolatinės treniruotės ir darbštumas davė rezultatą, esame tikra futbolo komanda. Taip pat noriu padėkoti vaikų tėveliams už jų atsidavimą ir aistringą palaikymą“.

Paklausus komandos gynėjo Vyčio Kregždės ko pritrūko iki pirmos vietos, futbolininkas ilgai negalvodamas atsakė, kad „viskas buvo labai gerai: draugai puikiai gynėsi, mušė gražius įvarčius. Tiesiog pačios pirmosios varžybos mums buvo svarbiausios, o mes jas pralošėme. Manau, jog įtakos turėjo tai, kad nebuvome „prasižaidę“ ir nežinojome aikštelės. Deja, bet iki pirmos vietos mums pritrūko tik vieno įvarčio“.

Naudingiausiu turnyro „Ąžuolo sporto arenos rudens taurė 2017“ komandos žaidėju buvo pripažintas Emilijus Sinkevičius. Sveikinimai Emilijui!

Vienas už visus ir visi už vieną!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress