https://fmvilniausvytis.lt/

Sidabrinė taurė – MŪSŲ!

2018 sausio 15

Sausio 14 d. FM  „Vilniaus Vytis“ 2009 m. komanda, vadovaujama trenerio Algimanto Liubinsko, dalyvavo futbolo turnyre “Kėdainiai arena Cup 2018“. Turnyre Vyčiams sekėsi tiesiog puikiai – mažieji futbolininkai rezultatu 2:1 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ B komandą, 3:0 Kauno „Aleksotą“, 1:0 Kauno „Fortūną“ ir lygiosiomis 0:0 sužaidė su svečiais iš Kaliningrado. Pelnę tris pergales ir „išplėšę“ vienas lygiąsias Vyčiai iškovojo teisę žaisti finale, kuriame susirungė su Alytaus „Dainavos“ ekipa. Nors mūsų mokyklos auklėtiniai finale kovojo ir stengėsi nepasiduoti, vis dėlto jiems teko pripažinti priešininkų pranašumą.

Ar užimti antrąją vietą blogai? Ar sidabrinė taurė prastesnė? Žinoma, kad ne. Vyčiai ir jų treneris A. Liubinskas džiaugiasi sudalyvavę šiame turnyre – patirtis, įgyjama varžybų metu, neįkainojama. Tai ir puiki treniruotė, ir geras pliūpsnis sportiško azarto.

Geriausiu turnyro “Kėdainiai arena Cup 2018“ žaidėju buvo pripažintas FM „Vilniaus Vytis“ komandos narys – Titas Činga. Geriausio turnyro gynėjo apdovanojimas įteiktas kitam mūsų Vyčiui – Matui Maseliui. Sveikinimai vyrukams!

FORZA, VYTIS!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress