https://fmvilniausvytis.lt/

Sidabrinis vizitas į Kėdainius

2018 lapkričio 27

FM Vilniaus Vytis 2010 m. gimimo komanda šeštadienį apsilankė Kėdainiuose ir dalyvavo centrinėje šio miesto sporto arenoje vykusiose vaikų salės futbolo varžybose „Arena Cup“. Savo pogrupyje pirmą vietą užėmę Vyčiai pateko į finalą, kuriame po atkaklios kovos 0:1 nusileido Panevėžio futbolo akademijos komandai ir finišavo antroje pozicijoje (tarp 16 komandų).

„Turnyras buvo sėkmingas, tik jo pabaiga šiek tiek nuliūdino. Finale su panevėžiečiais vyko lygi kova, bet paskutinę rungtynių minutę varžovai realizavo baudos smūgį ir išplėšė pergalę. Dar bandėme atsitiesti, bet jau laiko nebeužteko. Nors mes jiems tikrai niekuo nenusileidome, gal net atvirkščiai, – teigė 2010 m. gimimo futbolininkams Kėdainiuose dirigavęs Egidijus Juozapavičius. – Pogrupyje demonstravome gerą žaidimą, turėjo progą išmėginti jėgas su Latvijos ir Kaliningrado komandomis. Su pastarąja ekipa sužaidėme lygiosiomis 1:1, o latvius įveikėme 2:1. Apskritai, vaikinai puikiai kovojo, atidavė visas jėgas ir nusipelnė medalių.“

Kitą savaitgalį Vilniaus Vytis futbolo mokyklos auklėtiniai pradės kovas sostinės salės futbolo čempionato 5 prieš 5 varžybose.

Dėkojame jauniesiems futbolininkams už gražią kovą!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress