https://fmvilniausvytis.lt/

Skirtingas jaunųjų „Vilniaus Vyčių“ pasirodymas „Wellkid lygoje“

2018 spalio 11

Spalio 6 d. baigėsi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos rengiami „Wellkid lygos“ futbolo čempionatai. Šiais metais juose dalyvavo trys FM „Vilniaus Vytis” komandos. „Wellkid lyga“ U-10 Rytų regiono A ir B divizionuose žaidė dvi iš 2009 m. gimimo vaikų sudarytos ekipos, o metais vyresni futbolininkai grūmėsi U-11 Rytų regiono A divizione.

Trenerio Olego Kricuno vadovaujama 2008 m. gimimo FM „Vilniaus Vytis“ komanda U-11 čempionate sužaidė 20 rungtynių, iškovojo 10 pergalių, patyrė 8 nesėkmes, dar 2 mačai baigėsi lygiosiomis. Beveik iki pat čempionato pabaigos dėl vietos finaliniame varžybų etape kovoję vyčiai priešpaskutiniame ture 4:5 nusileido „Geležinio Vilko“ komandai ir prarado net ir teorines galimybes finišuoti antroje vietoje. Nuotaikų nepataisė ir paskutiniame čempionato ture patirta nesėkmė (2:6) su Vilniaus FM-1 komanda. Galutinėje „Wellkid lygos“ U-11 čempionato komandų rikiuotėje FM „Vilniaus Vytis“ ekipa užėmė ketvirtąją vietą.

Komandos treneris O.Kricun sakė, jog pirmasis čempionato ratas tokio nesėkmingo finišo nežadėjo. „Pirmame rate mano auklėtiniai žaidė tvirtą ir atakuojantį futbolą. Deja, antrajame prasidėjo bėdos tiek treniravimosi, tiek ir žaidimo procese. Neigiamos įtakos turėjo ir tai, kad buvome patikėję, jog galime patekti į tolimesnį čempionato etapą. Deja, nuo šios minties patys sau „užsikrovėme“ pernelyg didelę psichologinę naštą ir žūtbūt bandėme visus nugalėti. Čempionato eigoje keli vyčiai patyrė traumas, tad pirmenybių pabaiga mums susiklostė ne taip, kaip tikėjomės. Tačiau liūdėti nėra prasmės. Išanalizuosiu padarytas klaidas ir stengsiuos, jog kitais metais Lietuvos čempionatas mano komandai būtų sėkmingesnis. 7 prieš 7 varžybų etapas mums jau baigėsi, kitais metais žaisime 9 prieš 9 varžybosen ir sieksime tik pačių aukščiausių tikslų“, – pažadėjo O.Kricun.

„Wellkid lyga“ U-10 čempionato Rytų regiono B grupėje žaidusi FM „Vilniaus Vytis“-2  komanda kalnų nenuvertė ir užėmė 14 vietą (tarp 16 komandų). Kita vertus, pirmą kartą čempionate dalyvavusiems futbolininkams šios varžybos suteikė neįkainojamos patirties. Savo ruožtu, 2009 m. gimimo „Vilniaus Vyčių“ pirmoji komanda ne tik galingai startavo čempionate, bet ir sėkmingai finišavo. Paskutinėse U-10 čempionato Rytų regiono rungtynėse Algimanto Liubinsko ir Egidijaus Juozapavičiaus auklėtiniai 6:1 nugalėjo SFK „Rotalis“ futbolininkas ir A grupėje užėmė pirmąją vietą. Iš viso per 22 rungtynes jaunieji vyčiai iškovojo 20 pergalių, surinko 60 taškų ir vienu tašku aplenkė antroje pozocijoje finišavusią FA „Žalgirietis“-1 komandą. Kalbėdamas apie čempionato rezultatus E.Juozapavičius teigė, kad sėkmę lėmė visų komandos žaidėjų noras laimėti ir kovingumas. „Prieš sezoną išsikėlėme tikslą – patekti į finalinį U-10 čempionato etapą. Galiu tik pasidžiaugti, kad jaunieji futbolininkai viso čempionato metu kovojo negailėdami jėgų, net ir pralaimėtose rungtynėse grūmėsi nuo pirmos iki paskutinės akimirkos. Galiu tik pasidžiaugti jų noru ir atsidavimu. Tačiau mums čempionatas dar nesibaigė. Labai smagu, kad dalyvausime finaliniame varžybų etape, bet dar smagiau būtų, jei pavyktų sezoną užbaigti ant prizininkų pakylos. To mes ir sieksime“, – pareiškė E.Juozapavičius.

Visa „Vilniaus Vyčio“ futbolo mokyklos bendruomenė nuoširdžiai sveikina 2009 m. FM „Vilniaus Vytis“ pirmą komandą ir linki jai sėkmės, sportinio azarto bei atkaklumo tolimesnėse kovose dėl teisės žaisti Lietuvos vaikų „Wellkid lygos“ futbolo čempionato finale!

„Wellkid lyga“ U-10 čempionato finalinis etapas, kuriame dalyvaus aštuonios pajėgiausios Rytų, Pietų, Šiaurės ir Vakarų regionų komandos vyks spalio 20-21 dienomis Marijampolėje. Finalinio etapo dalyviai į poras bus susikirstyti spalio 15 dieną.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress