https://fmvilniausvytis.lt/

Šlapi sidabriniai medaliai iš Klaipėdos

2017 rugpjūčio 7

Liepos 1 d. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda dalyvavo Klaipėdoje vykusiame futbolo turnyre „Klaipėda City Cup 2017“. Nei tolima kelionė, nei visą dieną pliaupęs lietus mažųjų futbolininkų ir jų trenerio Olego Kricun neišgąsdino – šlapioje aikštelėje tarpusavyje kovojo dvylika komandų, suskirstytų į du pogrupius.
Vyčiai savo pogrupyje sužaidė penkias varžybas: rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus TFA „Milanas“, 4:0 – Klaipėdos FM „Vakarų akademija“, 4:0 – Klaipėdos „Švyturys-2“, 2:0 – Kauno „Fortūna“, o su Klaipėdos „FM-1“ išplėšė lygiąsias. Užimta antra vieta pogrupyje mūsų ekipai suteikė teisę kovoti pusfinalyje.
Pirmieji varžovai, su kuriais teko susikauti dėl galimybės patekti į finalą, buvo svečiai iš Kaliningrado – komanda „Junost“. Varžybos su rusais buvo įtemptos, azartiškos ir labai kovingos. FM „Vilniaus Vytis“ futbolininkai aikštelėje atidavė visas jėgas ir rezultatu 2:1 įveikę priešininkus iškovojo teisę kovoti dėl aukso medalių. Finalinėje dvikovoje dar kartą teko susitikti su Klaipėdos „FM-1“. Šį kartą sėkmė šypsojosi klaipėdiečiams ir turnyro šeimininkams – mūsų vyrukams teko pripažinti varžovų pranašumą, susitikimas baigėsi rezultatu 1:3.
Visada sunku pralaimėti finalą, kartais tenka nubraukti ir nusivylimo ašaras, tačiau, kaip pastebėjo komandos treneris Olegas Kricun, „futbolas – klaidų žaidimas. Jei aikštelėje jų niekas nedarytų, visos varžybos baigtųsi lygiosiomis. Savo komandos vaikinais ir jų žaidimų esu patenkintas. Su visais atsisveikinu išleisdamas mėnesio atostogų. Lauksiu grįžtančių rugpjūtį – pailsėjusių ir pasiilgusių futbolo.“
Geriausiu turnyro „Klaipėda City Cup 2017“ komandos žaidėju buvo pripažintas Ignas Vagonis, geriausiu turnyro puolėju – Oskaras Penikas!
Tad – „Vienas už visus ir visi už vieną!“

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress