https://fmvilniausvytis.lt/

Trys dienos futbolo „BFA Cup“ 2018 turnyre

2018 vasario 12

Jei manote, kad mokyklose paskelbus karantiną, jis skelbiamas ir futbolą žaidžiančiuose klubuose, jūs labai klystate. Kaip įrodymas, vasario 9 – 11 dienomis, Vilniaus „Sportimos“ manieže vykęs „BFA Cup“ 2018 turnyras, kuriame varžėsi šešiolika futbolo ekipų iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos. FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda, vadovaujama trenerio Olego Kricun, šiame sporto renginyje taip pat dalyvavo.

Visos šešiolika turnyro komandų buvo suskirstytos į keturias grupes. Vyčiai pateko į B grupę, kurioje rungėsi su nuolatiniais priešininkais iš Vilniaus FA „Žalgirietis“, svečiais iš Baltarusijos FK „Minsk-2“ ir komanda iš Latvijos – JDFS „Alberts“. Pirmąsias varžybas mūsų mokyklos auklėtiniai pralošė rezultatu 0:3, antrąsias sužaidė lygiosiomis 1:1, o prieš latvių ekipą laimėjo 2:0.

Savo pogrupyje užėmus antrąją vietą Vyčių laukė susitikimas su stipriu priešininku iš Naujosios Vilnios – FK „Granitas“. Šios varžybos O. Kricun auklėtiniams buvo labai svarbios – jas laimėjus įgyjama teisė kovoti dėl 5 – 6 vietų.

Įtemptose rungtynėse su granitiečiais Vyčiai kovėsi lyg tikrame mūšyje. Pirmasis varžovų pelnytas įvartis vaikinų neišgąsdino ir nepalaužė – mūsų mokyklos auklėtiniai ir toliau stipriai spaudė priešininkus, daug kartų smūgiavo į vartus ir rezultatą išlygino. Kovingos, greitos ir įdomios varžybos baigėsi Vyčių pergale – rezultatu 3:2.

Rungtynėse dėl 5 vietos FM „Vilniaus Vytis“ susitiko su komanda iš Baltarusijos RCOP BGU Minsk. Ir šiose varžybose sėkmė šypsojosi mūsiškiams – baltarusiai buvo įveikti užtikrintu rezultatu 4:1!

Pakalbinus komandos puolėją Oskarą Peniką, paaiškėjo, kad jo ekipos draugams iki dar aukštesnės vietos turnyre pritrūko ne tiek jau ir daug. Anot Oskaro, „reikia daugiau „pasuotis“, ko ir mokomės per treniruotes. Taip pat būtina išmokti nugalėti jaudulį prieš pirmąsias turnyro rungtynes ir visada kovoti iki paskutinės minutės.“

FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komandos bendruomenė džiaugiasi turnyre „BFA Cup“ 2018 iškovota penktąja vieta ir linki vaikinams sėkmės vasario 16-ąją vyksiančiame Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga rengiamame futbolo turnyre.

Vyčiai, PIRMYN!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress