https://fmvilniausvytis.lt/

Turnyre Jono Žemaičio taurei laimėti Vyčiai buvo penkti

2018 vasario 17

Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną – FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. komanda dalyvavo Vilniuje vykusiame turnyre, skirtame Jono Žemaičio taurei laimėti. Trenerio Olego Kricun auklėtiniai pateko į B grupę, kurioje susirungė su FA „Žalgirietis“, FM Kauno „Fortūna“ ir FK „Granitas“. Pirmąsias varžybas Vyčiai laimėjo 1:0, antrąsias sužaidė lygiosiomis 2:2, o trečiojo susitikimo metu patyrė pralaimėjimą 1:2.
Turnyrinėje lentelėje FM „Vilniaus Vytis“ ekipa užėmė trečiąją poziciją ir įgijo galimybę susirungti dėl 5 – 6 vietos. Lemiamose varžybose mūsų mokyklos auklėtiniai susitiko su kita komanda iš sostinės – FM „Audra“. Susitikimas baigėsi Vyčių pergale 1:0!
Pakalbintas komandos treneris Olegas Kricun neslėpė, jog šiame turnyre jo vaikinai galėjo pasirodyti ir geriau: „startavome galingai, bet po to pradėjome „byrėti“. Tiesą pasakius, net pats negaliu pasakyti, kas nutiko, jog sugebėję aplošti vieną stipriausių turnyro komandų ir lygiosiomis sužaisti su svečiais iš Kauno, kuriuos esame įpratę nugalėti. Galbūt įtakos turėjo tai, jog per pirmąsias varžybas vaikinai atidavė visas jėgas, kurių tolimesnėse kovose labai reikėjo. Taip pat Vyčiams pritrūko ir sergančių komandos draugų pagalbos“. „Tikriausiai tuo ir įdomus vaikų futbolas – jie vis sugeba mane nustebinti“ – juokavo treneris.
Tad nosies nenukabiname ir judam pirmyn!

Už nuotraukas dėkojame fotografui Sauliui Čirbai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress