https://fmvilniausvytis.lt/

Turnyro „Kaunas City Cup 2017“ – čempionai

2017 rugpjūčio 7

Birželio 15 – 16 dienomis S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyko didelis tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Kaunas City Cup 2017“. FM „Vilniaus Vytis“ auklėtiniai turnyre taip pat išbandė savo jėgas. Mūsų futbolo mokyklos sportininkai varžėsi net trijose amžiaus grupėse – 2009, 2008 ir 2007 m. gimimo.
Šioje futbolo šventėje neįtikėtiną kovingumą ir sportinį charakterį pademonstravo patys mažiausieji – trenerio Egidijaus Juozapavičiaus auklėtiniai – 2009 m. FM „Vilniaus Vytis“ komandos vyrukai. Nors finale mūsų ekipa nuo varžovų iš Latvijos atsilikinėjo rezultatu 3:0, vis dėlto sugebėjo išplėšti lygiąsias ir po baudinių serijos tapti turnyro čempionais!
2008 m. FM „Vilniaus Vytis“ komanda turnyre iš aštuoniolikos komandų užėmė septintąją vietą. Nors vyrukai patyrė tik du pralaimėjimus, tačiau grupėje sužaistos dvejos lygiosios atėmė galimybę kovoti dėl aukštesnių vietų. Komandos treneris Olegas Kricun nenusimena, pasak jo, „kiekvienas turnyras ir žaidybinė futbolo praktika yra patirtis, kurios neįmanoma įgyti treniruočių metu“.
Patys vyriausieji mūsų mokyklos auklėtiniai – 2007 m. komanda – turnyre „Kaunas City Cup 2017“ iš dvidešimties komandų užėmė devintąją vietą. Pakalbintas komandos treneris Gintas Sidorovas teigė, kad savo vaikinų žaidimu yra patenkintas, tačiau turnyre pasiektas rezultatas vis dėlto galėjo būti geresnis.
Įsibėgėja vasara. FM „Vilniaus Vytis“ sportininkai savo futbolo įgūdžius tobulinasi vasaros stovyklose. Liepos mėnesį – atostogos, o nuo rugpjūčio – pradėsime naują futbolo sezoną. Sėkmės ir gražios vasaros tiek mūsų futbolininkams, tiek treneriams, tiek visam mūsų sirgalių būriui!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress