Vyčiai iš Kauno parsivežė aukso medalius!

2018 spalio 30
Trenerio Olego Kricun diriguojama FM „Vilniaus Vytis“ 2008 m. gimimo komanda sekmadienį triumfavo Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) ir partnerių surengtame futbolo turnyre!
B grupėje žaidę jaunieji Vyčiai per penkerias rungtynes iškovojo 3 pergales, 2 kartus sužaidė lygiosiomis ir surinkę 11 taškų (iš 15 galimų) užėmė pirmąją vietą. Dėl aukso medalių Vyčiai finale grūmėsi su A grupėje 13 taškų iš 15-os surinkusia Klaipėdos Futbolo Mokyklos komanda. Po atkaklios kovos 2:1 pergalę šventė Vyčiai!
„Vilniaus Vyčio“ futbolo mokyklos ekipai atiteko aukso medaliai ir nugalėtojų taurė, asmeniniais prizais buvo įvertinti Žygimantas Molis ir Timas Šauklys!
2009 m. gimimo FM „Vilniaus Vytis“ ekipa, treniruojama Algimanto Liubinsko (Jaunesniojo), savo amžiaus grupės čempionate užėmė 8 vietą.
Sveikiname visus „Vilniaus Vyčio“ futbolo mokyklos auklėtinius, trenerius ir gerbėjus, džiaugiamės pasiekimais ir palaikome!