https://fmvilniausvytis.lt/

„Wellkid lygoje“ – visko po truputį

2018 liepos 9

Balandžio pabaigoje startavusiame Lietuvos vaikų „Wellkid lygos“ futbolo čempionate FM „Vilniaus Vytis” 2008 m. komanda jau sužaidė devynerias varžybas. Mūsų mokyklos auklėtiniai iš galimų 27 taškų yra surinkę 19 – šeši susitikimai laimėti, vienas sužaistas lygiosiomis ir du kartus patirta nesėkmė.
Komandos treneris Olegas Kricun savo vaikinų pasirodymą vadina „banguotu“ ir akcentuoja tai, jog „šiame čempionate kovos dar net neįpusėjo, tad netolimoje ateityje laukia daug varžybų ir daug priešininkų. Tikrai negalime atsipalaiduoti ir iš anksto nuvertinti bent vieną komandą”.
Metais jaunesnė 2009 m. jungtinė Vyčių komanda, vedama trenerių A. Liubinsko ir E. Juozapavičiaus, „Wellkid lygoje“ Rytų regiono A divizione taip pat sužaidė devynerias varžybas. Neįtikėtina, bet mūsų mokyklos auklėtiniai jas visas laimėjo ir iš galimų 27 taškų juos visus turi savo sąskaitoje.
Nuo liepos 1 dienos Vyčiai mėnesį atostogaus, tad linkime vaikinams gero oro bei įdomiai praleisto laiko. Ir, žinoma, nepamiršti futbolo kamuolio!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress